11 grudnia 2023 godzina 9:18
Nawigacja
Nadzieja na Euro

"Nadzieja na Euro"

20 Listopada 2011

Nadzieja na Euro

Dnia 20.11.2011 w Kłobucku odbył się lokalny turniej piłki nożnej "Nadzieja na Euro", będący przedsmakiem marcowych Mistrzostw Polski Domów Dziecka w 2012 roku. W turnieju wzięło udział dziesięć drużyn z terenu województwa śląskiego. Podczas całodniowego pobytu w Kłobucku organizatorzy tj. Stowarzyszenie "Nadzieja na Euro" i dom Dziecka w Kłobucku zapewnili wszystkim wychowankom opiekę i wyżywienie (poczęstunek, obiad, kolacja).

W tym roku drużyna WPOW nie zajęła miejsca na podium, ale liczy się duch walki i sportowa postawa, której gratululujemy naszym młodym sportowcom. Po fazie grupowej i pucharowej oraz wyłonieniu zwycięzcy odbył się konkurs pt: “Obudzić swoje marzenia”wzorowany na programie "Mam Talent", w którym udział wziął jeden z naszych wychowanków, zajmując pierwsze miejsce ex aequo z trzema innymi uczestnikami. Gratulujemy!

Mecz Polska – Włochy

" Mecz Polska – Włochy"

11 Listopada 2011

 Mecz Polska – Włochy

Dnia 11.11.2011 nasi dwaj wychowankowie wzięli udział w meczu Polska – Włochy odbywający się we Wrocławiu. Wyjazd odbył się dzięki pomocy organizatorów "Ligi Piłkarskiej", w której dzieci z naszej Placówki biorą udział. Wyjazd był nagrodą dla zawodników "Ligi Piłkarskiej" za zaangażowanie i wolę walki na boisku przez cały sezon.

Wraz z nami na trybunach zasiedli wychowankowie drużyn Katolickiej Fundacji Dzieciom oraz Świetlicy z Brynowa. Podczas meczu panowała wspaniała atmosfera, a nasi wychowankowie zachowywali się jak przystało na porządnych kibiców reprezentacji Polski. Wyjazd ten pozwolił dzieciom zintegrować się z pozostałymi członkami drużyn biorących udział w "Lidze Piłkarskiej", jak również pierwszy raz w życiu uczestniczyć w tak wielkiej imprezie sportowej. Z całą pewnością było to niezapomniane przeżycie.

Dyskoteka Halloweenowa

"Dyskoteka Halloweenowa"

28 Października 2011

 Dyskoteka Halloweenowa

Dnia 28.10.2011 odbyła się Dyskoteka z okazji Halloween, w której udział wzięli wszyscy wychowankowie. Impreza odbyła się w pomieszczeniu udostępnionym przez MOPS. Dyskotekę prowadził dla nas DJ PACO, który zadbał o profesjonalne nagłośnienie i oprawę muzyczną.

Na dyskotece pojawiły się stwory, czarownice i inne strachy. Były też wspaniałe “strrrraszne” dekoracje.

PLACÓWKA OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZA NR 1
W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH
UL. DĄBROWSKIEGO 13, 41-100 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
E-MAIL:  sekretariat@pow1.siemianowice.pl  
TEL.  32 720 38 47   32 720 38 46 (tel./fax)
TEL. KOM. 608 534 122