11 grudnia 2023 godzina 9:57
Nawigacja
Byczek Tauronek

"Byczek Tauronek"

14 Października 2011

 Byczek Tauronek

W październiku Wychowankowie WPOW uczestniczyli w konkursie organizowanym przez Firmę Tauron-Polska Energia SA. Projekt polegał na napisaniu bajki dotyczącej przygód "Byczka Tauronka", który uczy ekologicznego korzystania z energii elektrycznej.

Z naszej Placówki udział w projekcie wzięli dwaj chłopcy. Z pomocą wychowawców napisali bajkę oraz wykonali rysunki do niej. 25 listopada odbędzie się uroczysta gala półfinałowa z ogłoszeniem wyników. W półfinale i finale przewidziane są nagrody finansowe dla Placówki.

Międzyplacówkowy Turniej Piłki Nożnej

"Międzyplacówkowy Turniej Piłki Nożnej"

30 Września 2011

Międzyplacówkowy Turniej Piłki Nożnej

W dniu 30.09.2011 odbył się Międzyplacówkowy Turniej Piłki Nożnej. W turnieju brały udział trzy drużyny z terenu Siemianowic Śląskich tj. Drużyna Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej, Drużyna Placówki Opiekuńczo Wychowawczej Wsparcia Dziennego oraz Drużyna Świetlicy Środowiskowej przy kościele św. Antoniego.

Była to druga edycja Siemianowickiego Turnieju, którą organizowały wspólnie wszystkie Placówki angażując się w przygotowania przedturniejowe. Drugą Edycje wygrali nasi zawodnicy zajmując pierwsze miejsce. Na kolejnym szczeblu podium uplasowała się drużyna Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej wsparcia dziennego, która wygrała pierwszą edycję turnieju. Trzecie miejsce zajęła Świetlica Środowiskowa.

LIGA PIŁKARSKA

"LIGA PIŁKARSKA"

21 Września 2011

LIGA PIŁKARSKA

Od dnia 21.09.2011 Zespól Piłkarski WPOW zaangażował się w projekt pt:"LIGA PIŁKARSKA". Jest to projekt, który zrzesza Placówki Wychowawcze z terenu Siemianowic i Katowic, proponując wychowankom grę w piłkę nożną w sezonach wiosennym i zimowym na zasadach Ligi Piłkarskiej. Sezon Piłkarski trwa od 21.09 do 02.11.2011, po czym wyłaniany jest mistrz sezonu.

Organizatorzy starają się wspomóc drużyny grające w Lidze datkami finansowymi oraz udziałem w profesjonalnych treningach piłkarskich. Udział w projekcie pozwala dzieciom uczyć się akceptowanych społecznie zachowań oraz uczy pozytywnej rywalizacji i prawidłowego przyjmowania przegranej.

PLACÓWKA OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZA NR 1
W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH
UL. DĄBROWSKIEGO 13, 41-100 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
E-MAIL:  sekretariat@pow1.siemianowice.pl  
TEL.  32 720 38 47   32 720 38 46 (tel./fax)
TEL. KOM. 608 534 122