11 grudnia 2023 godzina 10:40
Nawigacja
8 ROCZNICA PLACÓWKI

"8 ROCZNICA PLACÓWKI"

11 Lutego 2018

8 ROCZNICA PLACÓWKI

Tegoroczną 8 Rocznicę Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej Nr 1 świętowaliśmy w miejscu, które łączy nutkę rywalizacji i zabawy – kręgielni „RENOMA” w Siemianowicach Śląskich.

Wesoło spędziliśmy czas na grze w kręgle, a następnie udaliśmy się na pyszną pizzę, aby odzyskać utracone kalorie. Wspólne chwile upłynęły nam w przyjemnej atmosferze.

ANIOŁY TRADYCJI

"Anioły tradycji"

8 Lutego 2018

Anioły tradycji

     Pozostając w świątecznej atmosferze w piątkowy wieczór już po raz trzeci spotkaliśmy się w sali Ośrodka Interwencji Kryzysowej na finale organizowanego przez nas projektu Anioły Tradycji. W tym roku tematem przewodnim była „Współczesna Gwiazda Betlejemska”, a każda drużyna miała za zadanie przedstawienie jej w formie witrażu. Pomimo trudnej techniki i wymagającego tematu wszystkie osoby biorące udział w tym przedsięwzięciu stanęły na wysokości zadania. Prace, zarówno te małe jak i duże, zachwycały pomysłowością, a także starannością wykonania. Podczas finału nie mogło zabraknąć zabaw i gier o tematyce świątecznej, a także słodkiego poczęstunku.

O wynikach konkursu decydowali sami uczestnicy, głosując na swoje ulubione prace. Zwycięzcy zostali obdarowani nagrodami, a pozostali otrzymali pamiątkowe dyplomy w podziękowaniu za udział, a także słodkości. Po zaciętej walce i dogrywce podium prezentowało się następująco:

I miejsce – Specjalistyczna Placówka Wsparcia Dziennego
II miejsce – Ośrodek Interwencji Kryzysowej
III miejsce – Mieszkanie Wychowawcze Powstańców z POW nr 1


Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy przez trzy lata trwania projektu byli zaangażowani w udział i wykonanie prac konkursowych. Wasze prace świadczą o tym, że razem można zrobić z niczego coś pięknego, co zachwyci innych i mieć przy tym sporo frajdy. Tegoroczny konkurs kończy projekt Anioły Tradycji, jednakże my nie zwalniamy tempa i już myślimy nad kolejną odsłoną! Widzimy się za rok! :-)

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!

"Wesołych Świąt"

22 Grudnia 2017

Wesołych Świat

Świąt wypełnionych radością i miłością,

niosących spokój i odpoczynek,

Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,

pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia

życzą

Dyrektor Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej Nr 1

w Siemianowicach Śląksich

wraz z pracownikami i wychowankami

PLACÓWKA OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZA NR 1
W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH
UL. DĄBROWSKIEGO 13, 41-100 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
E-MAIL:  sekretariat@pow1.siemianowice.pl  
TEL.  32 720 38 47   32 720 38 46 (tel./fax)
TEL. KOM. 608 534 122