18 stycznia 2018 godzina 10:54
Nawigacja
WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!

"Wesołych Świąt"

22 Grudnia 2017

Wesołych Świat

Świąt wypełnionych radością i miłością,

niosących spokój i odpoczynek,

Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,

pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia

życzą

Dyrektor Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej Nr 1

w Siemianowicach Śląksich

wraz z pracownikami i wychowankami

Rodzinnie tak... aby "gwiazdka" była jaśniejsza

"Rodzinnie tak... aby "gwiazdka" była jaśniejsza"

20 Grudnia 2017

Rodzinnie tak... aby

     Blask choinki, moc życzeń i smakowitości, życzliwości i stos prezentów. Tak w paru słowach można ująć to co się wydarzyło na spotkaniu opłatkowym Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej, które odbyło się we wspaniałych wnętrzach siemianowickiej Willi Fitznera. Przy wspólnym wigilijnym stole zasiadły wszystkie dzieci wraz z pracownikami i zaproszonymi gośćmi, którym serdecznie dziękujemy za to, że mimo przedświątecznego zamieszania znaleźli czas, aby spędzić z nami ten wieczór.

Serdeczne słowa skierował do dzieci Prezydent Miasta – Rafał Piech, który przybył na uroczystość wraz z małżonką oraz swoimi Zastępcami, Sekretarzem i Skarbnikiem Miasta. Nie zabrakło też jak zazwyczaj Dyrekcji MOPS, przedstawiciela OIK oraz Naczelnika Wydziału Polityki Społecznej. Ponadto gościliśmy też przedsiębiorców, którzy zechcieli "podarować dzieciom uśmiech".

Magiczne chwile umilił nam występ artystyczny przygotowany przez dzieci wraz z opiekunami. Wspólne kolędowanie przy akompaniamencie gitar, skrzypiec, grzechotek i fletu wprowadziło nas w świąteczną atmosferę. Sporo czasu zajęło dzielenie się opłatkiem - w tak wielkiej rodzinie musi to potrwać... Potem wspólny posiłek i... wymarzona przez wszystkie dzieci chwila na PREZENTY, które wywołały szczere uśmiechy na twarzach naszych dzieci.

Nabór na stanowisko: PSYCHOLOG

"Poszukujemy Psychologa"

19 Grudnia 2017

Poszukujemy Psychologa

Dyrektor Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej Nr 1 w Siemianowicach Śląskich poszukuje kandydatów na stanowisko: psychologa, 1/4 etatu, umowa o pracę. Wymagania: ukończone studia wyższe na kierunku psychologia. Zapraszamy do składania CV osobiście do: Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Siemianowicach ŚL. ul.Dąbrowskiego 13 lub pocztą.

PLACÓWKA OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZ NR 1
W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH
UL. DĄBROWSKIEGO 13, 41-100 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
E-MAIL:  sekretariat@pow1.siemianowice.pl  
TELEFONY:  32 720 38 47   32 720 38 46 (tel./fax)