4 marca 2024 godzina 19:53
Nawigacja
1% podatku dla Placówek

"1% podatku dla Placówek"

01 marca 2021

1% podatku dla Placówek

Drodzy sympatycy Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Siemianowicach Śląskich. W tym roku możemy pozyskiwać 1% podatku na rzecz naszych Placówek za pośrednictwem Fundacji. 90% zebranych pieniędzy będziemy mogli wykorzystać na zakup czegoś do naszych mieszkanek. Zachęcamy do przekazania swojego 1% i do zachęcania znajomych. Dziękujemy za udzielone wsparcie.

Dane do przekazania podatku dla poszczególnych placówek znajdują się poniżej.
Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza nr 1 [ TUTAJ ].
Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza nr 2 [ TUTAJ ].
Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza nr 3 [ TUTAJ ].

Pozdrawiamy,
Zespół POW

Anioły Tradycji – po raz szósty

" Anioły Tradycji – po raz szósty"

12 Stycznia 2021

 Anioły Tradycji – po raz szósty

Anioły Tradycji” jak sama nazwa wskazuje to już nasza coroczna tradycja. Tym razem już szósty raz integrowaliśmy się i spełnialiśmy artystycznie pod hasłem „Kalendarz adwentowy”. W tym roku oczekiwanie na nadejście Świąt Bożego Narodzenia było nieco inne i na pewno trudne dla nas wszystkich. Jednak by umilić sobie ten przedświąteczny czas wszystkie mieszkanka oraz biuro Placówki przygotowały piękne, własnoręcznie wykonane kalendarze adwentowe, które umilały dni słodką niespodzianką. Inwencja twórcza i pomysły jak zwykle wszystkich zaskoczyły i wybór najładniejszej pracy był nie lada wyzwaniem. Zwieńczeniem konkursu zwykle było noworoczne spotkanie, podczas którego kolędowaliśmy, podziwialiśmy prace i miło spędzaliśmy czas. W tym roku nie dane było nam spotkać się w tradycyjnej formie, lecz dla nas nie ma przeszkód nie do pokonania. 6 stycznia 2021r. spotkaliśmy się poprzez wideokonferencję na platformie Teams. Wszyscy obecni po burzliwych naradach wybrali na kogo chcą oddać swój głos. Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani pamiątkowymi dyplomami, a zwycięscy otrzymali dodatkowo nagrody rzeczowe. Podium prezentuje się następująco:

I miejsce BIURO PLACÓWKI

II miejsce MIESZKANIE HUTNICZA

III miejsce MIESZKANIE POWSTAŃCÓW

Wszystkim dziękujemy za uczestnictwo i jak zwykle wielkie zaangażowanie. Pomimo trudności i wielu przeszkód jakie rzucił nam ubiegły rok pokazaliśmy, że razem można zdziałać wiele.

Filmy zrealizowany przez naszego Wychowawcę w ramach warsztatów

”FILM ZREALIZOWANY PRZEZ NASZEGO WYCHOWAWCĘ”

02 Grudnia 2020

Niezmiernie miło nam przedstawić film, zrealizowany przez naszego wychowawcę. Film został zrealizowany przez w ramach kolejnej edycji projektu warsztatów filmowych "Śladami Soli ziemi czarnej" we współpracy z Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach. Jesteśmy bardzo dumni z tego filmu i zapraszamy do zapoznania się z nim pod tym linkiem >>FILM<<

PLACÓWKA OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZA NR 1
W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH
UL. DĄBROWSKIEGO 13, 41-100 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
E-MAIL:  sekretariat@pow1.siemianowice.pl  
TEL.  32 720 38 47   32 720 38 46 (tel./fax)
TEL. KOM. 608 534 122